1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Новости мотоспорта

Сумчанин став третім у мотоперегонах на витривалість, які відбулися днями в смт Ольшанка Кіровоградської області. Другий рік в Україні проходить чемпіонат...

Эндуро кросс ралли 30.09.12 "Княжичі"

Брати Валявські повернулися до Сум з новою перемогою.
Вихідними під Києвом відбулися традиційні перегони на квадроциклах, які вже четвертий рік поспіль радують любителів екстриму яскравими спортивними шоу.
Змагання на квадроциклах видалися цього разу екстремальними за всіма параметрами − і спортивними, і погодними. Спортсмени долали дистанцію в 10 кіл по 8 км кожне. Дорога була нелегкою через ями, горби та раптовий дощ. Та це лише додало вражень вболівальникам і не вплинуло на «упертість» наших спортсменів. 


Перші два місця у класі кросових квадрациклів посіли наші земляки, брати Олександр та Олексій Валявські. У класі «UTV-1000» переміг Віктор Янукович молодший.
«Ми прийшли до цього спорту з мотокросу, до якого залучив нас батько в ранньому дитинстві. А квадрацикли стали для нас новою сходинкою розвитку, захотілося розвивати в Україні саме цей вид спорту», − зазначив Олексій Валявський. 


Поки що перегони на квадроциклах проходять в Україні на любительському рівні. Але набувши шаленої армії прихильників, уже з наступного, 2013 року, цей вид спорту стане професійним: здобувши перемогу, можна буде отримати звання майстра або кандидата в майстри спорту.

Видео :
http://www.youtube.com/watch?v=72yx-UF6URE...player_embedded
Galleric for Joomla! Copyright ©2011 ShprotaSoft

Контакты

"Лявик Моторспорт"
Тел.моб.: 
095 800 58 08
066 768 33 77

Эвакуатор : 067 730 28 20

E-mail : 8005808@ukr.net

Наш питбайк

pitbike banner

Автомагазин

avtomagazin

Мотомагазин

motoshopsmall

Наши партнёры

КЛУБ ГЕОНОВОДОВ

Мотокросс в Украине и Мире